Forum www.historiaidei.fora.pl Strona Główna www.historiaidei.fora.pl
Forum Studenckiego Koła Naukowego Historii Idei Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach


05.11.2009 Spotkanie organizacyjne, obecność obowiązkowa.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.historiaidei.fora.pl Strona Główna -> Spotkania Koła
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Marcin
33º - Prezes
33º - PrezesDołączył: 21 Lip 2009
Posty: 33
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz

 PostWysłany: Sob 3:40, 31 Paź 2009    Temat postu: 05.11.2009 Spotkanie organizacyjne, obecność obowiązkowa. Back to top

W czwartek 05.11.2009 o godzinie 11.30 Odbędzie się pierwsze, w nowym roku akademickim, Walne Spotkanie naszego Koła. Podejmowane będą podstawowe tematy związane z działalnością, takie jak terminy cyklicznych spotkań dyskusyjnych, propozycje referatów, stworzenie strony internetowej, propozycje logo, impezy integracyjne Smile, składki Sad, i wiele innych, mrożących krew w żyłach, kwestii. Będę się starał by spotkanie nie trwało długo i byśmy mogli na nie przyjść nawet jeśli koliduje to z zajęciami - indywidualnie zwolnię każdego uczestnika. Numeru sali jeszcze nie znam, ale wisieć będą stosowne ogłoszenia. Do zobaczenia w realu!

Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Łukasz
3º - MasterDołączył: 22 Lip 2009
Posty: 15
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy

 PostWysłany: Nie 17:57, 01 Lis 2009    Temat postu: Back to top

Proponuję aby na najbliższym spotkaniu ogłościć otwarty konkurs na logo dla naszego Koła.

Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Marcin
33º - Prezes
33º - PrezesDołączył: 21 Lip 2009
Posty: 33
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz

 PostWysłany: Nie 18:49, 01 Lis 2009    Temat postu: Back to top

Konkurs takowy już trwa, ale oczywiście na najbliższym spotkaniu omówimy tą kwestię. Na razie w konkursie wygrywa mój favicon (ten trójkącik przy ścieżce adresu) Smile, ale dotychczas jedynym uczestnikiem i zarazem przedstawicielem jury byłem ja, więc sprawa jest całkowicie otwarta.

Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
IkaMadeleine
1º - ApprenticeDołączył: 03 Lis 2009
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: ze znowu:)

 PostWysłany: Wto 22:41, 03 Lis 2009    Temat postu: Back to top

Ja chcialabym wiedziec, jaka sala, bo chcialabym zaszczycic Kielce moja obecnoscia, bo sie za Wami i kolem stesknilam Smile Mozna o info prosic, bo do czwartku malo czasu a ja hektar od Kielc mieszkam? Pozdrawiam.

Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Marcin
33º - Prezes
33º - PrezesDołączył: 21 Lip 2009
Posty: 33
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz

 PostWysłany: Śro 23:05, 04 Lis 2009    Temat postu: Back to top

Spotkanie odbędzie się o GODZINIE 12.00 w sali 76 (III piętro) Zapraszam, w szczególności osoby mieszkające hektar od Kielc, stęsknione (z odwzajemnieniem), chcące zaszczycić Kielce swoją obecnością Smile

Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.historiaidei.fora.pl Strona Główna -> Spotkania Koła Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach